مدیر موسسه آموزشی حضرت امام حسین علیه السلام : مدرسه ای موفق است که مدیر شایسته و سرآمد دارد

نشست مدیران مدارس موسسه آموزشی حضرت امام حسین علیه السلام در دبیرستان پسرانه دوره اول برگزارشد

مدیر موسسه آموزشی حضرت امام حسین علیه السلام در این جلسه با قدردانی از زحمات مدیران و کادراجرائی مدارس دراجرای مراسم بازگشائی سال تحصیلی و برگزاری صبحگاه مشترک زنگ مهر وموفقیت قدردانی کرد و گفت : صبحگاه اولین برنامه رسمی مدرسه است وایجاد نوآوری دربرنامه های صبحگاهی مدارس یک ضرورت است .

"محمد رضا باغستانی " نقش مدیر در موفقیت هر مدرسه و مجموعه را یادآوری کرد وافزود: یک سیستم اثربخش و یک شبکه قوی وقدرتمند نشان از نقش آفرینی یک مدیر دارد و مدرسه ای موفق است که مدیر شایسته و سرآمد داشته باشد.

"باغستانی"  درادامه به مرور نشانه ها و ویژگی های مدرسه اصیل پرداخت وگفت : تحقق مدرسه اصیل، به نقش آفرینی افراد اصیل  وابسته است و این افراد اصیل هستند که به کارهای بزرگ توجه دارند.

ایشان برشناخت موانع ، تقویت شاخص های مثبت  ، تفکر و برنامه ریزی تاکید کرد وگفت : اهداف ما درمجموعه مدارس امام حسین علیه السلام آموزش کیفی و اثر بخش ،  توجه به سلامت روان دانش آموزان ،  خانواده ها و همکاران ،  سلامت جسمی با توسعه وترویج ورزش و دین مداری است .

وی درپایان هم اندیشی با والدین در زمینه های آموزشی ، پرورشی و پشتیبانی را خواستارشد و ارتباط مستمر مدارس با والدین و فراهم آوردن مشارکت همه جانبه فکری اولیا و مربیان و اجرای طرح های مشارکتی خیرین را از جمله مواردی دانست که زمینه ساز تحقق مدرسه سرآمد است .

 درادامه این نشست با ارزیابی برنامه های گذشته درمورد طرح ها وبرنامه های پیش رو بحث وتبادل نظر شدو مدیران مدارس نقطه نظرات خود را ارائه کردند.

 

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...