قدردانی از مدیران دبیرستان های دخترانه و پسرانه حضرت امام حسین علیه السلام

مدیر عامل مؤسسه خیریه فرهنگی آموزشی حضرت امام حسین علیه السلام باصدور لوح تقدیر از خدمات خانم ها میترا حیدری و سهیلا نقیبی و آقایان ناصر طیب پور و محمد رضا باغستانی مدیران دبیرستان های این موسسه قدردانی کرد
"مهدی مطلب نژاد " دراین لوح تقدیر درخشش دانش آموختگان دبیرستانهای دوره اول حضرت امام حسین علیه السلام را در پذیرش قبولی مدارس استعدادهای درخشان و دبیرستانهای دور دوم را درکنکور سراسری 1400 حاصل نظارت عالمانه ، تلاش ها و پیگیری های مجدانه مدیریت آموزشگاه و دبیران محترم این دبیرستان دانسته و ضمن عرض تبریک به عوامل دست اندرکار برای آنان آرزوی موفقیت نموده است .

 

اولین صبحگاه آنلاین دبیرستان دخترانه حضرت امام حسین علیه‌السلام در سال تحصیلی جدیدبرگزار شد

 مدیر دبیرستان دوره اول ضمن تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی جدید ، اربعین امام حسین (ع ) راخدمت دانش آموزان و خانواده آنان تسلیت گفت و توصیه‌هایی به دانش‌آموزان داشت

اسهیلا نقیبی با اشاره به شیوه برگزاری مراسم رسمی صبحگاه در طول هفته، حضور فعال دانش آموزان را دراین مراسم معنوی خواستار شد.

وی در ادامه با توجه به فضای مجازی و احتمال اختلال در سامانه آموزشی افزود : با توجه به آغاز کلاس های درس و بالارفتن حجم مصرفی اینترنت ، قطعا مشکلاتی را در پیش رو خواهیم داشت لذا صبوری شما عزیزان باعث حفظ آرامش خودتان و معلمان سخت کوشتان خواهد شد.
نقیبی در ادامه سخنان خود ، معاونین پایه و معاون فناوری را به‌عنوان پشتیبانان و همراهان دانش آموزان قلمداد نمود و از دانش‌آموزان خواست تا طبق برنامه درسی خود با حضور منظم در کلاس‌های درس با رعایت پوشش اسلامی کوشا باشند و اگردانش‌آموزانی به دلیل مشکلات سیستمی قادر نیستند با کلاس آنلاین خود ارتباط برقرار کنند دعوت کرد تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مدرسه حاضر شوند.

ایشان در پایان با اهداء شاخه گل به معرفی معاونان آموزشگاه پرداخت
قرائت دکلمه توسط دانش‌آموز زهرا سادات ناظری پایه نهم از دیگر برنامه‌های این صبحگاه بود.

برگزاری صبحگاه دانش آموزی با حضور مجازی دانش آموزان دردبیرستان پسرانه دوره اول امام حسین (ع)

صبح امروز و همزمان با دومین روز فعالیت مدارس درسال تحصیلی جدید صبحگاه مجازی دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت امام حسین علیه السلام برگزارشد.

دراین صبحگاه آنلاین پس از تلاوت قران ، نیایش و ورزش صبحگاهی مدیر دبیرستان درسخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ذکر رشادت های رزمندگان اسلام دردوران جنگ تحمیلی پرداخت و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشت .

طیب پور درادامه با تبریک آغازسال تحصیلی جدید به تشریح اهمیت و جایگاه علم و دانش پرداخت و درمورد نقش آن در زندگی انسان مطالبی را بیان کرد.

وی درپایان امکانات خوب آموزشگاه ازجهت سخت افزاری و نرم افزاری را برشمرد و از دانش‌آموزان خواست تا قدر این نعمت‌های خدادادی را بدانند و کمال استفاده را بنمایند.

 نقش انسان در ساختن آینده خود ،  مسئله مهم خود ارزیابی؛ تشریح برنامه کلاس‌های فرهنگی، هنری و ورزشی مدرسه در روزهای پنجشنبه و کلاس‌های کانون علمی از دیگر مباحثی بود که مدیر آموزشگاه درسخنان خود به آن پرداخت .

گفتنی است مراسم صبحگاه با پخش «کلیپ سلام به حضرت امام حسین(ع)» پایان یافت.

آغاز سال تحصیلی در دبیرستان پسرانه دوره اول امام حسین (ع)

همزمان با سراسر کشور سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در دبیرستان پسرانه حضرت امام حسین(ع) آغاز شد.

نخست کادر اجرایی و دبیران آموزشگاه در مراسم صبحگاه مشترک مدارس حضرت امام حسین(ع) که در سالن اجتماعات برگزار گردید، شرکت نمودند.

این مراسم به صورت آنلاین برای کلیه دانش‌آموزان پخش  گردید و در پایان دبیران حاضر با شاخه‌های گلی که در مراسم به آنها اهدا گردیده‌بود در کلاس درس حضور یافته و  از طریق سیستم اسکای روم به صورت آنلاین سال تحصیلی را رسماً  آغاز کردند.

تشکیل گروه‌های درسی در دبیرستان پسرانه دوره اول

نشست گروه های درسی دبیران رشته های مختلف دبیرستان پسرانه دوره اول حضرت امام حسین علیه السلام برگزارشد. 

با هدف هماهنگی محتوای آموزشی گروه‌های درسی ریاضی، ادبیات فارسی، علوم تجربی، عربی، زبان انگلیسی و مشاوره به صورت مجزا در سالن کنفرانس آموزشگاه و با حضور دبیران مربوطه، مدیریت و معاونین آموزشی برگزارشد.