نشست مشاوره ای دانش آموزان کنکوری برگزار شد

اولین جلسه مشاوره ای دانش آموزان پایه دوازدهم تجربی دبیرستان دخترانه حضرت امام حسین علیه السلام در سالن مرحوم متوسلیان برگزارشد.

دراین جلسه مدیرموسسه در رابطه با برنامه ریزی طول تابستان،آزمون های فرا مدرسه ای وبرنامه‌های راهبردی قلم چی در تابستان مطالبی را بیان کرد

ارائه نکات انگیزشی ، منابع کنکور سراسری ومشخص کردن محل مطالعه ازدیگر مباحث این نشست بود.

ارائه آخرین راهکارها ی کنکوری به دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان امام حسین (ع)

باهدف ارائه آخرین راهکارها ی کنکوری به دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان امام حسین (ع)  جلسه ای با حضور دانش آموزان رشته های ریاضی ، انسانی دبیرستان های دخترانه و پسرانه به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد.

در این جلسات که برای هررشته به صورت تخصصی برگزارشد محمد رضا باغستانی مدیر موسسه رهنمودها و راهکارهایی برای استفاده بهینه از زمان باقیمانده تا کنکور را ارائه کرد.

راهکارهای مطالعه تا کنکور، طریقه جمع بندی مطالب، جدول اماری درصد های هر درس از دانش اموزان پذیرفته شده در دانشگاه ها و بررسی تعداد سوالات هر درس و هر مبحث بصورت تقریبی ازدیگر مباحث این جلسات بود.

جلسه دانش آموزان پایه دوازدهم تجربی برگزارشد

در تاریخ 19-03-1400 جلسه ای با حضور دانش آموزان رشته تجربی پایه دوازدهم دبیرستان های دخترانه و پسرانه حضرت امام حسین(ع) به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد.

در این جلسه مدیر موسسه آقای باغستانی رهنمودها و راهکارهایی برای استفاده بهینه از زمان باقیمانده تا کنکور را به دانش آموزان رشته تجربی ارائه نمودند.

همزمان با روز دختر جوایز مسابقات قرانی دبیرستان امام حسین علیه السلام اهدا شد

به گزارش معاونت پرورشی دبیرستان دخترانه دوره دوم حضرت امام حسین علیه السلام همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) وروز دخترجوایزی به دانش آموزانی که در مسابقات سی جزء قرآن در ماه مبارک رمضان شرکت کرده بودند اهدا شد .

نفرات برتر ورودی پایه دهم دبیرستان دخترانه حضرت امام حسین (ع) یزد / خرداد 1400