آغاز رقابت دانش آموزان دبیرستان پسرانه دوره دوم در دومین جشنواره فرهنگی ، هنری و ورزشی درون مدرسه ای

آئین افتتاحیه جشنواره فرهنگی ، هنری و ورزشی درون مدرسه ای دبیرستان پسرانه دوره دوم حضرت امام حسین علیه السلام...

در سالن مجموعه فرهنگی ، ورزشی و دینی شادروان حاج مرتضی شیرینی ساز برگزارشد .

دراین مراسم که معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان ، مسئولان اداره کل و ناحیه یک ، مدیران مدارس ، مسئولان موسسه و جمعی از خیرین مدرسه ساز حضور داشتند مدیر مجتمع حضرت امام حسین علیه السلام درسخنانی از رقابت افزون بر230 نفر دانش آموز پایه های دهم ویازدهم در 13 رشته فرهنگی و ورزشی خبرداد وافزود : این مسابقات براساس تقویم زمان بندی تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد داشت .

آقای باغستانی این جشنواره را فرصت مناسبی برای کشف استعدادهای برتر دانش آموزی در حوزه های مختلف دانست وافزود : داشتن تیم های قوی فرهنگی ، هنری ، ورزشی به منظور حضور درمسابقات منطقه ای ، استانی و کشوری و توجه به ارتقای سظح سلامت جسمانی و روحی دانش آموزان وحفظ نشاط و شادابی را از دیگر  اهداف این جشنواره دانست.

ایشان غنی سازی اوقات فراغت دانش اموزان را از یکی دیگر اهداف این جشنواره برشمرد و با اشاره به شیوه برگزاری این مسابقات گفت : در پایان با جمع آوری امتیازات "کلاس برتر"  برنده مسابقات است واین موجب تقویت کارگروهی وروحیه مشارکتی دانش آموزان می شود .

وی یاد وخاطره شادروان اعلایی و مرحوم رئیس زاده که سال های گذشته در برنامه های آموزشی وتربیتی موسسه آموزشی حضرت امام حسین علیه السلام و این جشنواره مشارکت داشته اند را گرامی داشت .

درادامه این مراسم با برگزاری رژه تیم های شرکت کننده و انجام مسابقه والیبال بین تیم های والیبال دهم ریاضی ب و یازدهم تجربی ج این جشنواره رسما آغازشد .

در رقابت های شب اول این جشنواره و دررشته والیبال تیم دانش آموزان دهم ریاضی ب و تیم دانش اموزان یازدهم ریاضی با نتیجه 2 بر صفر به ترتیب بر تیم دانش آموزان یازدهم تجربی ج و دهم تجربی ج غلبه کردند.

 در رشته دارت نیز آرمان ارجمند ، ابوالفضل فراشاهی نژاد ، مسعود دهقان تفتی و محمد جواد غیلیان حریفان خود را شکست دادند.

درتنیس روی میز نیز محمد یاسین زینی 3 بر 1 ابوالفضل مبرا را برد و محمد جواد زارع 3بر 2 محمد امین حاج حسینی را شکست داد.

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...