محمد سبحان مقصودیان به مرحله نهایی مسابقات قرآن راه یافت

"محمدسبحان مقصودیان "دومین دانش آموز راه یافته به مرحله کشوری از دبیرستان پسرانه دوره اول جضرت امام حسین علیه السلام است که در رشته قرائت تحقیق موفق شد با کسب رتبه برتر استانی به مرحله کشوری این مسابقات راه یابد.

موسسه آموزشی و فرهنگی حضرت امام حسین علیه السلام این موفقیت را به نامبرده و خانواده وی تبریک عرض میاید.

ارائه آخرین راهکارها ی کنکوری به دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان امام حسین (ع)

باهدف ارائه آخرین راهکارها ی کنکوری به دانش آموزان پایه دوازدهم دبیرستان امام حسین (ع)  جلسه ای با حضور دانش آموزان رشته های ریاضی ، انسانی دبیرستان های دخترانه و پسرانه به صورت آنلاین و حضوری برگزار شد.

در این جلسات که برای هررشته به صورت تخصصی برگزارشد محمد رضا باغستانی مدیر موسسه رهنمودها و راهکارهایی برای استفاده بهینه از زمان باقیمانده تا کنکور را ارائه کرد.

راهکارهای مطالعه تا کنکور، طریقه جمع بندی مطالب، جدول اماری درصد های هر درس از دانش اموزان پذیرفته شده در دانشگاه ها و بررسی تعداد سوالات هر درس و هر مبحث بصورت تقریبی ازدیگر مباحث این جلسات بود.

نفرات برتر ورودی پایه دهم دبیرستان دخترانه حضرت امام حسین (ع) یزد / خرداد 1400

نفرات برتر ورودی پایه دهم دبیرستان پسرانه حضرت امام حسین (ع) یزد / خرداد 1400

کسب مقام اول کشور و راهیابی دانش آموز یزدی به اردوی تیم ملی تیراندازی

" ساغر قاسمی " دانش آموز پایه هشتم دبیرستان دوره اول حضرت امام حسین علیه السلام با کسب مقام اول کشور به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان کشور راه یافت .

به  گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد مسابقات انتخابی تیم های نوجوانان وجوانان تیراندازی با کمان کشور روز گذشته با حضور 140 کماندار درسایت آزادی تهران برگزارشد و "ساغر قاسمی " دانش آموز دختر کماندار یزدی در بخش کامپوند نوجوانان مقام اول را کسب کرد و به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان راه یافت .

گفتنی است این اردو جهت اعزام به مسابقات لهستان برپا خواهد شد .

دبیرستان دخترانه دوره اول حضرت امام حسین علیه السلام این موفقیت را به دانش آموز ساغر قاسمی و خانواده وی تبریک عرض می نماید.